Fundacja Zielony Promień


FUNDACJA
Od wielu lat nasza rodzina stara się robić coś dla innych. Nie zamykać się na potrzeby innych ludzi. Działaliśmy w przeróżny sposób: od pomocy finansowej, z powodu naszych ograniczonych środków finansowych niewielkiej, przez rzeczową, merytoryczną po logistyczną - uczestniczenie w różnego rodzaju zbiórkach rzeczy dla potrzebujących,
organizowaniem akcji pomocy.

Fundacji, stowarzyszeń, przeróżnych organizacji pracujących dla innych są setki, nawet tysiące. Można się do nich zapisać, można jako wolontariusz włączyć w ich pracę. Wobec tego po co kolejny twór. My uznaliśmy że chcemy pomagać po swojemu.

Nie uciekamy od współpracy z innymi podmiotami, wręcz deklarujemy chęć do współdziałania. Ale patrząc wokół, uznaliśmy że wśród istniejących podmiotów, niektóre ważne dla nas cele, nie zawsze są realizowane. Z różnych powodów nie znalazły się w orbicie ich zainteresowania. Sądzimy również, że pewne nasze pomysły na działanie mogą okazać się skuteczniejsze niż inne.

Sądzimy, że kolejny podmiot pracujący dla społeczeństwa to tylko zysk i kolejna propozycja dla tych, którzy chcąc się włączyć w pracę dla innych a do tego momentu nie znaleŸźli miejsca w którym chcieli by się zaangażować.
tekst Grzegorz Korwin-Szymanowski  
KRS: 0000523
Kreator stron www - szybka strona internetowa